uk
Джейсон Фрайд,Дэвид Хайнемайер Хенссон

Remote. Офіс не потрібен

Benachrichtigen, wenn das Buch hinzugefügt wird
Um dieses Buch zu lesen laden Sie eine EPUB- oder FB2-Datei zu Bookmate hoch. Wie lade ich ein Buch hoch?
Від авторів бестселера “Rework” і «Не божеволій на роботі"
Незамінне керівництво в епоху віртуалізації
Для працівників і роботодавців

У час глобальних змін виграють ті, хто швидко адаптується до нових умов. Одна з таких — перехід від стаціонарних офісів до офісів «на дивані" або на кухні. Тепер омріяна робота з дому — невіддільний складник нової диджитал-реальності. Можна самостійно планувати робочий день і не витрачати час на дорогу до офісу, хоча постійно хочеться відволіктися на серіал або почухати кота. І як тут налаштуватися на продуктивність удома й віднайти ідеальний баланс між відпочинком та роботою?
Джейсон Фрайд і Девід Хайнемайєр Хенссон, підприємці й засновники успішної IT-компанії, пропонують детальний огляд переваг і недоліків віддаленої роботи, а також розповідають про:
? налаштування на роботу поза офісом;
? адаптування та корегування стандартних офісних годин;
? зв'язок із колегами — дистанційні «мозкові штурми» та онлайн-наради;
? збереження робочої мотивації та духу суперництва;
? страх ізоляції, або чому навідувати офіс усе ж таки потрібно;
? пошук нових працівників онлайн тощо.

Усе про позитивні й негативні моменти віддаленого режиму, дієві поради з підвищення працездатності та цікаві ідеї з оптимізування домашнього офісу.
Dieses Buch ist zurzeit nicht verfügbar
189 Druckseiten
Haben Sie es bereits gelesen? Was halten sie davon?
👍👎

Ersteindruck

  • Oleksandr Polishchukhat einen Ersteindruck geteiltvor 3 Jahren
    👍Lesenswert
    💡Viel gelernt
    🎯Lesenswert

Zitate

  • Alinkaaa Kripakhat Zitat gemachtvor 10 Monaten
    еревіряти, щоб на всіх смартфонах і планшетах неодмінно стояло блокування з паролем і щоб ці ґаджети можна було відстежити дистанційно. На «айфоні» це можна зробити за допомогою застосунку «Знайти iPhone». Про це правило всі легко забувають, бо ми зазвичай думаємо, що ця техніка — суто для, так би мовити, домашнього вжитку, але ви, поза сумнівом, перевірятимете вдома робочу пошту чи заходитимете на «Basecamp» із планшета. Але смартфон і планшет слід використовувати з такою самою увагою, що й ноутбук.

    5. Використовувати окремий, генерований, складний пароль для кожного сайту, який відвідуєте; паролями має керувати відповідна програма, наприклад «I Password». Нам шкода вас засмучувати, але «password123» нікого не надурить. Навіть якщо вам вдасться запам’ятати «UM6vDjwidQE9C28Z», добра від цього буде мало, коли ліпити його на всіх сайтах, адже один із них може виявитися хакерським. (І завжди виявляється!)
  • Alinkaaa Kripakhat Zitat gemachtvor 10 Monaten
    . На всіх комп’ютерах має стояти програма криптографічного захисту жорсткого диска, як-от вбудований додаток «FileVault» для оперативної системи «OS X» від «Apple». Це гарантує, що втрата ноутбука стане просто особистою неприємною халепою з подальшим запитом до страхової компанії щодо відшкодування, а не загальним авралом для всієї компанії і терміновою зміною всіх паролів через ризик витоку інформації.

    2. Заборона автоматичного входу в систему; обов’язкове введення пароля в разі виходу зі сплячого режиму; автоматичне блокування після десяти хвилин невикористання.

    3. Під час відвідування будь-якого сайту, а надто протягом користування таким важливим порталом, як «Gmail», обов’язково має бути ввімкнене шифрування. Нині всі сайти користуються чимось на кшталт HTTPS або SSL. Придивіться до маленького замочка поряд з інтернет-адресою. (Із цією метою кілька років тому ми перевели всі продукти нашої компанії на SSL.)
  • Alinkaaa Kripakhat Zitat gemachtvor 10 Monaten
    Якщо нам доводиться стикатися з питаннями довіри, це означає, що ми помилилися ще на етапі наймання. Якщо якийсь співробітник не показує добрих результатів, не може сам укласти свій робочий графік і справлятися з потоком завдань, нам доведеться з ним розпрощатися. Усе дуже просто. Ми наймаємо на роботу досвідчених професіоналів, спроможних самостійно намічати собі графік робіт і здатних на цінний внесок у розвиток компанії. У нас немає бажання когось няньчити протягом дня»6.

In Regalen

fb2epub
Ziehen Sie Ihre Dateien herüber (nicht mehr als fünf auf einmal)