Неординарні. Історії успіху, Малколм Гладуелл
uk
Bücher
Малколм Гладуелл

Неординарні. Історії успіху

Lesen


Понад 200 тижнів у списку бестселерів The New York Times


Більше 4200 відгуків на Amazon.com


Усі книжки автора є в топі бестселерів за версіями The New York Times та The Globe and Mail


Що робить людей неординарними? Чи багато вирішує випадок у нашому житті? Як цілковито реалізувати свої таланти? Скільки годин наполегливої праці необхідно, аби стати кращим із кращих? Шокуючі, вражаючі, неймовірні приклади з життя Біла Ґейтса, одне з найвідоміших досліджень в історії психології – експеримент «Терміти» Льюїса Термана, біографії зірок канадського хокею та звички селян минулого сторіччя… Переконайтеся, що слова «геній» більше не існує. Але поки в людей є здібності, наполегливість і фантазія — будуть неординарні. Станьте одним із них! (

Ponad 200 tizhnіv u spisku bestselerіv The New York Times


Bіl'she 4200 vіdgukіv na Amazon.com


Usі knizhki avtora є v topі bestselerіv za versіjami The New York Times ta The Globe and Mail


Shho robit' ljudej neordinarnimi? Chi bagato virіshuє vipadok u nashomu zhittі? Jak cіlkovito realіzuvati svoї talanti? Skіl'ki godin napoleglivoї pracі neobhіdno, abi stati krashhim іz krashhih? Shokujuchі, vrazhajuchі, nejmovіrnі prikladi z zhittja Bіla Ґejtsa, odne z najvіdomіshih doslіdzhen' v іstorії psihologії – eksperiment «Termіti» L'juїsa Termana, bіografії zіrok kanads'kogo hokeju ta zvichki seljan minulogo storіchchja… Perekonajtesja, shho slova «genіj» bіl'she ne іsnuє. Ale poki v ljudej є zdіbnostі, napoleglivіst' і fantazіja — budut' neordinarnі. Stan'te odnim іz nih!)
275 Druckseiten

Ersteindruck

Vladlena Nesterenko
Vladlena Nesterenkohat einen Ersteindruck geteiltvor 2 Jahren
👍Lesenswert
💡Viel gelernt
🎯Lesenswert
🚀Unweglegbar

Прекрасно, як і завжди у Гладуелла. Читається на одному диханні. Успішні люди - роботяги чи просто везунчики? А може, і те, і інше водночас?))) Однозначно раджу.

Nataliya Kulchytska
Nataliya Kulchytskahat einen Ersteindruck geteiltvor 5 Monaten
👍Lesenswert
🔮Unerwarteter Tiefgang
💡Viel gelernt
🎯Lesenswert
🚀Unweglegbar

Leroy
Leroyhat einen Ersteindruck geteiltletztes Jahr
💤Laaaaaangweilig!

Zitate

Anastasiya Brygynets
Anastasiya Brygynetshat Zitat gemachtletztes Jahr
Біологи часто наголошують на «екології» організму: найвищий дуб у лісі є таким не лише через те, що він виріс із найміцнішого жолудя, а й тому, що інші дерева не затуляли йому сонця, ґрунт насичений та родючий, зайці не обгризали його кору, коли він ще був молодим, і дроворуби не дісталися його й не зрубали, поки він набирався сили.
Leroy
Leroyhat Zitat gemachtvor 2 Jahren
Їхнє дослідження показує, що коли музикант має достатньо хисту, щоби вступити до вищої музичної школи, то виконавців одне від одного відрізняє те, наскільки наполегливо вони працюють. Оце й усе.
Anatoly Fedorenko
Anatoly Fedorenkohat Zitat gemachtvor 4 Monaten
Особливе вміння, здатне врятувати вас від смертельного вироку чи переконати вашого викладача перенести заняття на інший час — це те, що психолог Роберт Штернберґ називає «практичним інтелектом». Для Штернберґа практичний інтелект являє собою таке: «знати що й кому сказати, знати коли саме це сказати і як, аби досягти максимального бажаного ефекту». Річ у тім, що в цьому випадку ви просто знаєте, як щось зробити, і при цьому не обов’язково усвідомлюєте, звідки ви це знаєте. Ви не можете цього пояснити, просто собі знаєте. Це має практичну природу, себто не є знанням як таким. Знання такого штибу допомагає правильно розуміти ситуацію та мати бажане. Насправді, це вид інтелекту, що стоїть нарізно від аналітичних умінь, вимірюваних тестами на рівень IQ. Послуговуючись технічним терміном, загальний інтелект і практичний інтелект є «ортогональними»: наявність одного не означає наявності другого. Ви можете мати вдосталь аналітичного інтелекту й не мати практичного, чи нав­паки, багато практичного та катма аналітичного, а може статися так, що вам пощастило й ви схожі на Роберта Оппенгаймера — маєте досхочу і те і те.

In Regalen

Книги по-українськи, Natalia Lyhach
Українською, shershnev222
shershnev222
Українською
  • 124
  • 114
Business&self-development, Svitlana Shevchenko
Svitlana Shevchenko
Business&self-development
  • 123
  • 10
UAbookclub, Svitlana Shevchenko
Svitlana Shevchenko
UAbookclub
  • 14
  • 5
Саморозвиток_1, Маша Лукашук
Маша Лукашук
Саморозвиток_1
  • 29
  • 4
fb2epub
Ziehen Sie Ihre Dateien herüber (nicht mehr als fünf auf einmal)